Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fan Club

| Fan Club © 2oo9 |

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Aradığınız Kişiye Şu Anda Ulaşılamıyor

2 posters
YazarMesaj
Dark Soul N'S
Admin

Admin
Dark Soul N'S

Rep : 10

Aradığınız Kişiye Şu Anda Ulaşılamıyor Empty
MesajKonu: Aradığınız Kişiye Şu Anda Ulaşılamıyor   Aradığınız Kişiye Şu Anda Ulaşılamıyor Icon_minitimePerş. Eyl. 10, 2009 10:30 pm

aradığınız kişiye şu anda ulaşılamıyor, lütfen daha fazla arayıp benide boşa oyalamayınız

-aradığınız kişiye şu anda ulaşılamıyor, sende enayi gibi arıyosun he

-aradığınız kişiye şu anda ulaşılamıyor, şimdi sırf ulaşılamıyor diye adama mundar deme sakın

-aradığınız kişiye şu anda ulaşılamıyor, lütfen artık vazgeç aramaktan, bugün tam 30 kere aradın, amma da inatçısın be

-aradığınız kişiye şu anda ulaşılamıyor,derrrmişşşiiiiimmm!! Al hadi al bağlıyorum

-aradığınız kişiye şu anda ulaşılamıyor, ulaşılabilir o kadar adam varken sen kalktın ulaşılamayanı arıyosun iyimi

-aradığınız kişiye şu anda ulaşılamıyor, tahmin ettiğin üzere ya telefonu kapalı ya şarjı bitti ya kapsama alanı dışında yada telefonu kaptırdı *****!

-aradığınız kişiye şu anda ulaşılamıyor, ulaşırsan telefonu zırt pırt kapatıp durmasın, onu arayana dert anlatmaktan başka iş yapamıyorum,
kapalı tutacaksa ne diye telefon alırlar bilmemki

-aradığınız kişiye şu anda ulaşılamıyor, ulaşılabilir hale geldiğinde ben aradığını haber ederim, e bunun için para alıyoruz dimi

-aradığınız kişiye şu anda ulaşılamıyor, istersen ben seninle konuşabilirim, 24 saat bu hat arasında canım sıkılıyo nolur iki çift lafta benle edin
https://fanturkey.yetkin-forum.com
Magnificent
Mod Adayı

Mod Adayı
Magnificent

Rep : 1

MesajKonu: Geri: Aradığınız Kişiye Şu Anda Ulaşılamıyor   Aradığınız Kişiye Şu Anda Ulaşılamıyor Icon_minitimeSalı Eyl. 15, 2009 2:05 am

XD
Sağol Nihal. XD
Dark Soul N'S
Admin

Admin
Dark Soul N'S

Rep : 10

MesajKonu: Geri: Aradığınız Kişiye Şu Anda Ulaşılamıyor   Aradığınız Kişiye Şu Anda Ulaşılamıyor Icon_minitimeSalı Eyl. 15, 2009 4:57 pm

Önemli değil xDD
https://fanturkey.yetkin-forum.com

Aradığınız Kişiye Şu Anda Ulaşılamıyor
1 sayfadaki 1 sayfası