Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fan Club

| Fan Club © 2oo9 |

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Hepsi, erkeklerin peşinde (Ben Hariç!)

YazarMesaj
Dark Soul N'S
Admin

Admin
Dark Soul N'S

Rep : 10

Hepsi, erkeklerin peşinde (Ben Hariç!) Empty
MesajKonu: Hepsi, erkeklerin peşinde (Ben Hariç!)   Hepsi, erkeklerin peşinde (Ben Hariç!) Icon_minitimeÇarş. Eyl. 09, 2009 6:20 pm

Konu: Pantalon giyen herhangi bir canlının peşinde olmadığın için kendini garip mi hissediyorsun? Üzülme- erkeklerin peşinde koşmak bir kanun değil!

Sınıfındaki tüm kızlar, bir üst sınıftaki hoş çocuğa , Orlando Bloom’a veya yeni gelen, müthiş fit beden eğitim hocasına hayran hayran bakıyor mu? Tabii ki sen hariç! Etrafındaki her yakışıklıya aşık olmadığın için kendini dışlanmış hissetsen de, bu garip değil. Kimsenin seninle bu durum çok garipmiş gibi konuşmasına izin verme!
Karşı cinse dair yeni hisler geliştirmek büyüme sürecinin bir parçasıdır fakat bunun seni ne zaman etkileyeceğini bilemezsin. Herkes farklı zamanlarda bunları hissedebilir. Senin hala başka şeylerle uğraşıyor olman, garip olduğunu göstermez. Bu arada başka şeylerle uğraşmak, belki de seni çok daha ilginç ve çekici biri yapar!
https://fanturkey.yetkin-forum.com

Hepsi, erkeklerin peşinde (Ben Hariç!)
1 sayfadaki 1 sayfası